Strona główna -> PARAFIA -> Aktualności
         IMIENINY:
 Kolejny Festyn Parafialny zaliczony do udanych?2011-08-15  

       Kolejny Festyn Parafialny w Mochach już za nami. Czy można zaliczyć go do udanych? Myślę, że tak! Niestety trochę zawiodła nas kapryśna pogoda, której chyba nie podobał się radosny gwar panujący na stadionie.

       Tak więc około godziny 13.00 rozpoczęła się msza św. prowadzona przez naszego proboszcza ks. Ryszarda Penczyńskiego. Następnie rozpoczęły się gry i zabawy dla najmłodszych uczestników festynu, m.in. dmuchany zamek, trampolina, gokarty i wiele innych. W międzyczasie swój występ zaprezentowali nam goście z Kębłowa, którzy przedstawili swoje tańce, okrzyki i utwory, które bardzo często wywoływały uśmiech na twarzach zgromadzonych.

Na festynie można było także nabyć książki do religii dla klas I-III podstawówki. Przez całą poniedziałkową zabawę sprzedawane były losy i własnie tutaj można wspomnieć o hojności mieszkańców Moch, którzy tak chętnie ofiarowali swoje fanty na loterię.

Na murawie zobaczyć można było zaciekłe walki naszych piłkarzy z drużyną z Włoszakowic (więcej informacji, KLIKNIJ). Około godziny 19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna. Mimo że na początku niewiele osób tańczyło, to jednak w miarę upływu czasu na parkiecie zaczęło się pojawiać coraz więcej szalejących ciał . Ostatnim punktem programu był pokaz grupy ludzi "bawiących" się z ogniem.

Serdecznie dziękujemy zarówno organizatorom, jak i darczyńcom. Jesteśmy pewni, że dochód z tegorocznej Parafiady zostanie sensownie wykorzystany!

FOTKI z Parafiady 2011 r.

 Podziel się z nami wrażeniami z tegorocznej Parafiady, zostaw po sobie ślad w komentarzu !


<- powrót        
Komentarzy: 1Strona:  1  dodaj komentarz

  przyjezdny2012-09-29 23:17:09

Witam wszystkich.Bawiłem się na tym festynie razem z rodziną,było super.Prawdziwa rodzinna atmosfera no i te atrakcje dla dzieciaków i to wszystko w tak pięknym celu.Panowie w białych ciuchach ci co prowadzili pierwsza liga.Na pewno jeszcze skorzystam.Pozdrawiam całą parafię Mochy.

 liczba odwiedzin: 5012528      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia