Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Konkurs na najciekawszą literę rozstrzygnięty!2017-03-31  

Klasa I realizuje innowację pedagogiczną pod tytułem „Litery wokół nas”. Jednym z zadań było wykonanie pracy plastycznej pt. „Najciekawsza litera”. Było to wspólne działanie dzieci i rodziców. Wszyscy wykonali piękne prace. Mogliśmy podziwiać różne techniki plastyczne: malowanie, wycinanie, litery z gipsu, drewna, wełny, cekinów, szyfonu, kawy, krepy, papieru itd. Komisja w składzie pani J. Koziołek, p. M. Prządka, p. Z. Ślusareńka wybrała 5 najciekawszych prac. Są to prace Hani Paterek, Wiktorii Mehr, Jakuba Górniaczyka, Oliviera Piaseckiego i Michała Schefflera. Następnie wystawę liter urządziliśmy w stołówce szkolnej i tam ogłosiliśmy plebiscyt na literę publiczności. 

Społeczność szkolna wybrała litery wykonane przez Amelkę Krawczyk. Nagrody otrzymali wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie, a ufundowali je rodzice z naszej klasy. Były to materiały plastyczne dla wyróżnionych, a dla wszystkich „Dmuchane bańki mydlane” oraz piłeczki i gumy do skakania. Radość nagrodzonych była wielka, bo zaraz mogli je wykorzystać w konkursie na największą bańkę mydlaną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

FOTOGALERIA


E. Wita z pierwszakami           

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4103902      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia