Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Konkurs na najpiękniejsze koszyczki wielkanocne rozstrzygnięty!2017-05-05  

Organizatorem gminnego konkursu pt. „Koszyczek wielkanocny” było Przedszkole Samorządowe w Buczu. Z naszej szkoły 14 uczniów wykonało prace indywidualnie, a klasa pierwsza zrobiła pracę grupową. Do Bucza na etap gminny komisja wybrała 5 prac indywidualnych i pracę grupową. W kategorii klas II pierwsze miejsce zajęła Magdalena Wita z klasy II c-jej koszyczek był wykonany ze skorupki od…. orzecha. Nagrodę otrzymała również Amelia Sammler z II c, która zajęła III msc, a wyróżnienie otrzymała Karina Drożdżyńska z II c.

Natomiast w kategorii prac zbiorowych pierwsze miejsce zajęła klasa I z naszej szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

Gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy do udziału w konkursie „Szparagi …złoto z ziemi” – prace należy złożyć do 20 maja u wychowawców.

Informuję, że w Ogólnopolskim Konkursie pt. „Kwiaty polne i leśne” /org.Gimnazjum im .Jana Pawła II w Polkowicach/ nie mamy laureatów, ale konkurencja była olbrzymia, bo komisja musiała wybierać z ponad 2600 prac.

E. Wita              

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4891703      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia