Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 KONKURS PIOSENKI2016-05-17  

17 maja 2016r. w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie odbyły się eliminacje gminne "XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2016”.
W konkursie piosenki wzięło udział 17 przedszkolaków z ośmiu przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowało troje dzieci – Konrad Lorenc - 5 lat, który zaśpiewał piosenkę „Pani wiosna”, Agatka Prządka – 5 lat, która zaśpiewała piosenkę „Przedszkole drugi dom” oraz Fabian Brożyński – 5 lat, który zaprezentował się w piosence „Puszek okruszek”. Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie zaśpiewali piosenki, dlatego komisja miała nie lada zadanie, aby wyłonić laureatów. Po naradach wybrała pięcioro przedszkolaków, którzy przechodzą do dalszego etapu- tym razem na szczeblu powiatowym. Laureatami zostali: Joanna Skorupińska, Michał Golinski i Nicola Nijaka, którzy zajęli trzy równorzędne miejsca oraz Agatka Prządka i Fabian Brożyński- przedszkolacy z Moch, którzy otrzymali wyróżnienia. Cała piątka będzie reprezentowała naszą gminę na etapie powiatowym podczas "XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2016" w Wolsztynie 24 maja o godzinie 10.00 w Wolsztyńskim Domu Kultury.
Wszystkim gratulujemy wspaniałego występu, a za laureatów trzymamy kciuki.

                                                                                                                          Jolanta Jungredaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4888747      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia