Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 KONKURS PLASTYCZNY2018-04-08  

24 marca 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie, podczas ogólnopolskiego wydarzenia "Noc Sów", odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla autorów zwycięskich oraz wyróżnionych prac konkursu plastycznego "Sowy Polski" zorganizowanego przez Nadleśnictwo Kościan.

Mateusz Matysiak z naszego przedszkola zajął III miejsce.

Tematem konkursu były nocne łowczynie, czyli „Sowy Polski”, niezwykle piękne i tajemnicze ptaki, które występują na terenie całego naszego kraju. Niektóre z nich to typowe "nocne marki" a inne wolą polować kiedy jest jaśniej. Celem konkursu było m.in. zwrócenie uwagi na różnorodność gatunków polskich sów oraz środowisk w których występują.
Konkurs adresowany był do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z terenu administrowanego przez Nadleśnictwo Kościan.
Komisja konkursowa miała do ocenienia aż 965 pracz z ponad 50 szkół, przedszkoli i innych placówek związanych z edukacją. Wszystkie prace były bardzo ładne i odzwierciedlały temat przewodni konkursu.

Do naszego przedszkola wpłynęło 12 prac. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie dzieciom i rodzicom, a Mateuszowi serdecznie gratulujemy !!!

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5133633      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia