Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 KONKURS RECYTATORSKI2019-03-12  

We wtorek 12 marca 2019 roku w Przedszkolu Samorządowym w Kaszczorze odbył się już po raz dziewiąty Gminny Konkurs Recytatorski. W tym roku rywalizowało 39 przedszkolaków w czterech kategoriach wiekowych. Laureaci pierwszych trzech miejsc z każdej kategorii wezmą udział KONKURSIE POWIATOWYM, który odbędzie się 21 marca 2019 roku w Gminnym Centrum Kultury w Przemęcie. 
Słowa uznania dla dzieci skierował Pan Janusz Frąckowiak – Wójt Gminy Przemęt. Komisja w składzie:Pan Maciej Ratajczak - Dyrektor GCKiB w Przemęcie, Pani Urszula Dopierała – instruktor kultury ds. artystycznych w GCKiB, Pani Jolanta Skorupińska – bibliotekarz wyłoniła zwycięzców.
W konkursie wzięło udział 4 uczestników z naszego przedszkola: Ines, Oliwier, Kalina i Aleksandra. Pierwsze miejsce w kategorii dzieci 3- letnich zajęła Ines, która będzie reprezentowała nasze przedszkole w Przemęcie.


Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a za Ines trzymamy kciuki !!!

Agnieszka Miś

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5016348      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia