Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Konkursy Przedmiotowe...2016-02-01  

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum od początku października do niemal końca listopada brali udział w szkolnych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

W Szkole Podstawowej odpowiedzialni nauczyciele przeprowadzili i sprawdzili prace uczniowskie w następujących konkursach: z języka polskiego – udział wzięło 11 uczniów, z języka angielskiego – 10 uczestników, z matematyki – 7 uczniów oraz przyrodniczego – 4 uczestników. Niestety, żadnemu uczniowi nie udało się zdobyć odpowiedniej liczby punktów, aby zakwalifikować się do etapu rejonowego.

W Gimnazjum odbyły się konkursy: z fizyki – 4 uczestników, z historii – 3 uczniów, z geografii – 2 uczestników, języka angielskiego – 2 uczniów, z języka polskiego – 3 uczestników, z matematyki – 1 uczeń, z biologii – 3 uczestników oraz z chemii – 10 chętnych. Jednemu uczniowi udało się zakwalifikować do etapu rejonowego – był to Sebastian Koziołek, ale nie awansował do etapu wojewódzkiego.


Konkurs języka angielskiego w Szkole Podstawowej

">W tym roku szkolnym nie było wielu powodów do zadowolenia z udziału naszych uczniów w konkursach przedmiotowych. Może w przyszłym roku będzie lepiej?

Renata Bortniak          

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3572509      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia