Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
 LEGŁA, LEGŁA TUCHORZA2009-10-12

Tak można by podsumować wyjazd naszych młodzików i trampkarzy na mecze z „Tęczą” Tuchorza.

O 12.30 swój mecz rozpoczęli trampkarze. Drużyna gospodarzy w tabeli znajdowała się o jedną pozycję wyżej, ale ewentualne nasze zwycięstwo dawało nam awans.

Mecz zaczął się spokojnie, trochę nawet niemrawo, ale po około 15 minutach zaczęło się coś dziać. Na lewej pomocy zaczął urywać się Miłosz Kalitka i to po jego dośrodkowaniu akcję sfinalizował zdobyciem bramki Artur Pohl. Po zdobyciu gola przez nasz zespół gra się uspokoiła, ale sytuacja sam na sam zdążył zmarnować Artur. Gospodarze nie poddawali się, ale w bramce niezawodny był Mateusz Wita. Dobrze i zdecydowanie dyrygował obroną, nieraz udzielając kolegom ostrych reprymend. Do przerwy 1-0.

Po przerwie w grze naszych trampkarzy zauważyć można było większą ochotę do podwyższenia wyniku. I mimo, że do składu zaczęli wchodzić rezerwowi to przewaga była wyraźna. Następne bramki były bliźniaczo do siebie podobne. Po prostopadłych podaniach na czyste pozycje  strzeleckie wychodzili Artur Pohl (trzy gole) i Miron Domagała.

Przy stanie 3-0 przypadkową bramkę zdobyli gospodarze. Do końca meczu inicjatywa należała do naszych i po 80 minutach mecz zakończył się wynikiem 6-1. Nieźle! Dobrze rokuje na przyszłość, bo przyjeżdżający do nas w sobotę „Grom” Wolsztyn jest do ogrania, a to może przynieść nam wysokie miejsce w tabeli.