Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Lider ucieka2014-08-21  
Mecz prowadzących drużyn zainaugurował Turniej na trawiastym boisku w Solcu i o ile bez cienia wątpliwości to lider z Bucza miał w nim przewagę i więcej okazji do zwycięstwa, to jednak gola strzelił RAMOL i wygraną odebrała mu kontrowersyjna decyzja sędziego, który cały Turniej prowadził naprawdę dobrze.
W drugim meczu Gospodarze pokonali SOKÓŁ Perkowo w minimalnym stosunku. Drużyna BRZOZY naprawdę dobrze zabezpiecza bramkę, ale swoje sytuacje wykorzystuje rzadko.
Więcej bramek padło w kolejnym meczu, w którym SOKÓŁ Perkowo znów wypunktował, tym razem osłabioną, ekipę RAMOLA 3-0. Czas to zmienić i wreszcie przytrzasnąć pazurki naszym kolegom.
W kolejnym meczu, którym pod nieobecność ekipy OLDBOYS Przemęt, było starcie HELIOSA Bucz z gospodarzami, znów padł wynik 1-0, ale tym razem to BRZOZA zeszła z boiska pokonana.
Jeszcze dotkliwszej porażki doznali jednak piłkarze SOKOŁA, którzy ulegli HELIOSOWI aż 0-5 i liderzy wygrali trzeci Turniej z rzędu. Niespodziewanie na drugim miejscu uplasowali sie oldboje RAMOLA, którzy jednak pokonali BRZOZĘ, oczywiście 1-0 i naprawdę zadowoleni wrócili z Turnieju, w którym tylko do HELIOSA zaliczyli stratę punktową, nad pozostałymi drużynami zaś ją powiększając, tym samym umacniając się w fotelu wicelidera.

Oficjalne informacje na stronie GRAND PRIX

 
pliki do pobrania:
- TABELA po 3 Turniejach
- WYNIKI 3 TURNIEJU
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6027328      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia