Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 LIGA ruszyła we Włoszakowicach!2012-11-20  

Oczywiście nie chcę odbierać szans ekipie ze stolicy naszej gminy, zwłaszcza na progu rozgrywek, ale ten wynik jest naprawdę zaskoczeniem. W końcu "SOKÓŁ" swój mecz w roli gospodarza wreszcie naprawdę rozegrał u siebie, na niedawno otwartej hali sportowej. To zaskoczenie bardzo mnie cieszy, gdyż od razu powoduje zwiększenie atrakcyjności rywalizacji w nowym sezonie. Czy będzie to sezon oldbojów reprezentujących Przemęt? Na odpowiedź mamy jeszcze sporo czasu.

W drugim meczu pierwszej kolejki spotkali się broniący tytułu "SOKÓŁ" Perkowo i etatowy w ostatnich latach pretendent do niego "HELIOS" Bucz. Mistrzowie z Perkowa boleśnie przekonali się, że tytułu nie broni się łatwo i ulegli nadspodziewanie wysoko 3-9! mimo, że pierwsi objęli prowadzenie w meczu.
Jednak świetnie dysponowani oldboje "HELIOSA" później już wypunktowali zbyt chaotycznie grających rywali, wykorzystując ich błędy nadzwyczaj skutecznie. Ten wynik tylko podpiera wcześniejszą tezę, że będzie ciekawie. Właściwie już jest. Kto jednak będzie się cieszył najbardziej po ostatnim meczu? Tego nie wiemy.
Ale... typować można.

pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6026765      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia