Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 LITERY WOKÓŁ NAS...2016-09-30  

Pierwszaki realizują innowację pedagogiczną pt. "Litery wokół nas". Program ma na celu utrwalanie poznanych na lekcjach liter poprzez szukanie ich kształtów w naszym otoczeniu, wykonywaniu prac plastycznych ukazujących kształt liter oraz odwiedzamy miejsca pracy rodziców naszych uczniów i ich znajomych. W ten sposób dzieci poznają nazwy zawodów, narzędzia pracy oraz uczą się poszanowania wytworów pracy ludzkiej. Wszystko dokumentujemy wykonując zdjęcia. Najciekawsze fotografie umieścimy w klasowym albumie, który ma powstać na podsumowanie innowacji. Mamy już pierwsze zdjęcia liter A,T,O,I,M,C,S.

Realizując nasz projekt przy okazji poznajemy miejscowości, w których mieszkają pierwszaki. Byliśmy już w Solcu i Solcu Nowym, gdzie mamusie przygotowały dla nas super piknik: ognisko, ciasto, napoje, lody i popcorn. Potem grupa integrowała się na placach zabaw, bawiąc się w różne gry i zabawy. Zobaczcie fotki z naszych wypraw!

FOTOGALERIA

Mamom z Solca i Solca Nowego bardzo dziękujemy za gościnę, a pani Cecylii Korek za pomoc w opiece nad dziećmi.

E.Wita                

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3514392      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia