Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 MALUSZKI2019-09-13  

Pierwsze dni pobytu w przedszkolu już za nami! 
Dla wielu dzieci i ich rodziców było to niezwykłe przeżycie. Być może po raz pierwszy musieli się rozstać na kilka godzin, co związane było z bardzo silnymi emocjami. Jednak szybko udało nam się je pokonać. Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy integracyjne i serdeczne rozmowy indywidualne z każdym dzieckiem, niewątpliwie miały wpływ na łagodną adaptację naszych najmłodszych przedszkolaczków.
W czasie pobytu w przedszkolu dzieci zapoznały się rytmem dnia i z zainteresowaniem brały udział w pierwszych zabawach ze śpiewem, w zajęciach języka angielskiego oraz w zajęciach plastycznych. Wspaniale bawiliśmy się na placu zabaw. Dzieci były również samodzielne podczas spożywania posiłków, które w naszym przedszkolu smakują nawet „niejadkom”. Nasze maluszki otrzymały również medale, które sprawiły im ogromną radość.
Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.
Życzymy wszystkim dzieciom wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć.


Jagoda Pauch

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5471836      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia