Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Mecz goni mecz...2013-11-06  
W swoim drugim meczu, znów rozegranego w przemęckiej sali, nasze siatkarki od samego początku zagrały bardzo skoncentrowane, mając w pamięci porażkę w Mistrzostwach Gminy ze stale podnoszącą swoje umiejętności siatkarkami z Błotnicy i pierwszego seta wygrały zdecydowanie. Niestety, to je przesadnie uspokoiło i... drugiego już oddały gospodyniom.
Ostra walka trwała w kolejnych dwóch, w których minimalnie lepsze okazały się mocheńskie zawodniczki, które tym samym wróciły z wojaży z kompletem punktów.

W innym meczu swoje pierwsze zwycięstwo odniosły siatkarki z Przemętu, pokonując SOKÓŁ  Perkowo w identycznym stosunku 3-1.

Najciekawszy mecz stoczyły siatkarki Radomierza z Błotnicą, w którym doszło do pierwszego w tym sezonie podziału punktów. Lepsze okazały się błotniczanki wygrywając 3-2.

15 listopada pierwszy mecz w mocheńskiej hali, w którym nasze zawodniczki podejmą o godz. 20.00 siatkarki Radomierza. Zapraszamy.
pliki do pobrania:
- WYNIKI
- TABELA
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4891698      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia