Strona główna -> RYWAL-KLON -> Seniorzy
         IMIENINY:
 Męczarnia...2012-10-07  

Do Moch tym razem przyjechał "SOKÓŁ" Wroniawy, drużyna która w ligowej tabeli zajmuje ostatnie miejsce. Tak więc kibice "RYWALA-KLONU" oczekiwali, że wreszcie będą punkty i to za zwycięstwo. Pewnie i sami piłkarze nie dopuszczali do siebie innego wyniku w meczu u siebie, chociaż sami też nie są drużyną z czołówki.

I to niestety było widać na boisku. Jeszcze w pierwszej połowie doszło do kilku groźnych sytuacji pod obiema bramkami, ale głównie ze stałych fragmentów gry, a nie ze składnie wypracowanej akcji. Wprawdzie gospodarze próbowali takie przeprowadzać, tyle że za rzadko i niestety nie umieli ich zakończyć strzałem na bramkę. Wszystko było dobrze do okolic pola karnego rywali. Potem zazwyczaj następowało pospieszne, niepotrzebne dośrodkowanie, które kończyło się na rosłych obrońcach przeciwnika, albo było po prostu niecelne. W drugiej połowie doszły jeszcze niepotrzebne dryblingi, też najczęściej przegrywane, albo dające czas rywalom na uporządkowanie szyków obronnych.

Goście po odzyskaniu piłki w ogóle nie próbowali jakichś ciekawych akcji, tylko szybko posyłali ją do swojego napastnika, który też najczęściej niewiele mógł zrobić w pojedynku z naszymi obrońcami, więc bramkarze nie mieli wiele pracy. Ale goście chociaż do statystyk mogą sobie kilka celnych strzałów zapisać. Jeśli do tego dołożymy, sporo niedokładności, wybijania po autach, fauli prawdziwych i symulowanych, to "widowisko" musiało być takie, jak miejsca drużyn w tabeli.

Wiem, że łatwo "mądrować" się z pozycji trybun, ale przecież widziałem, że nasi młodzi zawodnicy potrafili grać dużo lepiej w poprzednich meczach i to z o wiele trudniejszymi rywalami. No cóż, może taki dzień. Szkoda jednak nie wykorzystanej szansy na trzy punkty. Bo myślę, że sami zawodnicy uważają, że stracili dwa, a nie zdobyli jeden w tym pojedynku.

Szczypta optymizmu na koniec? Pewnie gorzej już nie może być, więc... zapraszam na kolejny mecz. A może jestem zbyt surowy? Zapraszam kibiców do podzielenia się swoimi opiniami.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4826750      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia