Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> Biblioteka Szkolna
         IMIENINY:
 Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek2019-11-05  

W bibliotece niczym w Narnii……….

Dnia 05.11.2019 r. biblioteka szkolna zamieniła się w Narnię. Wchodziło się do niej przez drzwi starej szafy i oczom wszystkich ukazywała się czarodziejska kraina.

Wystrój został zaaranżowany przy okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Uczniowie w tym dniu mogli poczuć się jak bajkowi bohaterzy. Wielu z nich przebrało się lub przyniosło atrybuty związane z daną postacią. W bibliotece czekało na nich zadanie, z rąk wróżki otrzymywali do rozwiązania test o bohaterach „Baśni” H.CH. Andersena. Każda osoba, która rozwiązała test otrzymywała nagrodę. Nagrodą były zdrowe przekąski zakupione przez Radę Rodziców. Wybór nagród nie był przypadkowy, gdyż obchody tego dnia połączono z programem profilaktycznym „Trzymaj formę”, który propaguje zdrowy styl życiai zbilansowane odżywianie się.

GALERIA

Akcja pod tytułem „Trzymaj formę z postaciami z bajek” zorganizowana została z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, biblioteki szkolnej i pedagoga. Dziękujemy za okazaną pomoc przy organizacji.

redaktor: ISKA  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622085      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia