Strona główna -> RYWAL-KLON -> Młodzicy
         IMIENINY:
 Młodzicy z tarczą!2009-09-12  

Najpierw było przełożenie terminu meczu z  Chorzeminem, potem bardzo wysoka porażka w meczu wyjazdowym z Kościanem, aż w końcu przyszło nieoczekiwane, ale zasłużone zwycięstwo z AS Czempiń. 1-0 to może niezbyt dużo, ale cieszą trzy punkty i bardzo dobra postawa całej drużyny.

Choć w większości byli to debiutanci lub ubiegłoroczni zmiennicy zawodników z podstawowego składu poradzili sobie całkiem dobrze. Umiejętności może nie zawsze pozwalały na przemyślane, dokładne zagrania, ale ambicji nie brakowało. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim stoperzy – Borys Kosicki (kapitan drużyny) i Sebastian Mały, którzy w sposób zdecydowany potrafili przerywać ataki groźnych napastników rywali.

Po wypracowanej na treningach akcji padł jedyny gol, którego strzelcem był Arkadiusz Mehr. Po rzucie rożnym piłka wybita przez obrońców wróciła do wykonującego go Nikodema Walkowiaka, ten powtórzył „wrzutkę” na długi róg, a głową akcję sfinalizował Arek.

Radość wielka po bramce i na środku boiska po meczu. „Tak się bawi, tak się bawi, RYWAL-KLON”.  Mamy nadzieję na powrót z tarczą z następnego meczu w środę – 16 września 2009 r. z Brenna.

 

Dariusz Mindak                             redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6027292      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia