Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 4-7
         IMIENINY:
 Nagroda dla Superklasy i Dzień Chłopca...2016-09-29  

29 września 2016 r. uczniowie klasy VI a wybrali się rowerami do Wielenia na bowling. Dwie godziny wesołej zabawy były nagrodą ufundowaną przez Panią Dyrektor na wniosek Samorządu Uczniowskiego za zdobycie w zeszłym roku szkolnym przez ówczesną V a tytułu Superklasy.

Jako że data była bliska Dniu Chłopca, przy okazji dziewczynki przygotowały dla chłopców prezenty, które zostały wręczone podczas gry. Uczniowie w czasie gry posilali się pizzą.

Udaliśmy się do Wielenia polną drogą, która z powodu upałów była bardzo piaszczysta. Jedna z dziewcząt – Marysia – przewróciła się i uszkodziła nogę. Jednak i ona poradziła sobie w grze, co widać na zdjęciach. Po udanej zabawie wracaliśmy do domu tą samą drogą.

GALERYJKA

Bardzo dziękuję Paniom Magdalenie Bukowskiej i Agnieszce Liszczyńskiej za wspólny wyjazd i opiekę nad uczniami, Pani Aleksandrze Szymańskiej za dowiezienie kontuzjowanych uczniów oraz Państwu Skorupka, którzy przyjechali po córkę, użyczyli jej roweru i odwieźli uszkodzony rower do szkoły

Renata Bortniak        

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3513654      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia