Strona główna -> MOCHY -> Mochikanie
         IMIENINY:
 Nakręceni na pomaganie!2021-02-14  

W dniu 14 lutego 2021r. Rada Sołecka w Mochach ustawiła na skwerze przed Salą Wiejską serca na plastikowe zakrętki. 

Wszystkich zebranych powitał sołtys - Bogusław Tomiak, a następnie jako pierwszy wsypał zakrętki solenizant tego dnia pan Walenty, któremu radna Elżbieta Wita w imieniu mieszkańców złożyła życzenia, a wszyscy zgromadzeni zaśpiewali "Sto lat…".

Pan Walek ofiarował serce ze słodyczami dla pary najdłużej zakochanych, którzy przyniosą zakrętki. Okazało się, że to Państwo Maria i Antoni Sierszuła będą w tym roku obchodzić 45-lecie małżeństwa i oni to otrzymali serduszko. 

Następnie mieszkańcy wsypywali zgromadzone zakrętki, a członkowie Rady Sołeckiej nagradzali ich walentynkowymi lizakami, oczywiście w kształcie serca oraz torbami ekologicznymi na zakupy z wydrukowanym sercem. 

GALERIA

W ciągu 20 minut kosze-serca były wypełnione i członkowie Rady Sołeckiej musieli je opróżniać. Cieszymy się, że akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i w ten sposób będziemy pomagać osobom niepełnosprawnym w zakupie wózków.

E. Wita                 

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622173      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia