Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Nasi uczniowie na warsztatach plastycznych we Wieleniu2017-06-06  

W dniach 5-6 czerwca 2017 r. odbywały się w "Santana Club" we Wieleniu warsztaty plastyczne z zakresu rysunku portretowego i malarstwa. Prowadzili je artyści – uczestnicy VI pleneru malarskiego organizowanego przez Stowarzyszenie "Razem" z Kaszczoru.

Pierwszego dnia uczestnicy poznali tajniki rysowania portretu. Krok po kroku rysowali elementy twarzy, a następnie wykorzystali nabyte umiejętności w rysowaniu portretu swojego kolegi lub koleżanki. Następnego dnia młodzi artyści wysłuchali wiersza Juliana Tuwima "Lokomotywa", który wspaniale przedstawili artyści przebywający na plenerze, a następnie uczestnicy farbami tworzyli ilustrację do tego utworu. Powstały kolorowe obrazy, które po wystawie plenerowej mają dotrzeć do naszej szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

W zajęciach brały udział następujące osoby: Magdalena Wita, Dominika Waligórska, Monika Janusz, Paulina Skuza , Anastazja Majewska, Patrycja Hajduk, Julia Konieczna, Marysia Hajduk, Zosia Rzyska i Franek Kędzierski.

Warto skorzystać z takich warsztatów, aby rozwijać swoje zdolności.

Elżbieta Wita              

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4103468      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia