Strona główna -> RYWAL-KLON -> Seniorzy
         IMIENINY:
 Nie przyćmiliśmy Gwiazdy!2013-05-11  
Oglądałem tylko drugą połowę meczu "RYWALA-KLONU" z "GWIAZDĄ"  Siedlec i trochę szkoda, że mecz nie zakończył się remisem, na który gospodarze naprawdę zasłużyli. W pierwszej połowie nasi zawodnicy grali podobno lepiej i stworzyli kilka szans bramkowych, których niestety nie wykorzystali.
W drugiej za bardzo się spieszyli z chęcią odrobienia jednobramkowej straty. Widać to było niestety już przy wprowadzaniu piłki do gry, kiedy odnosiłem wrażenie, że piłkarz najpierw piłkę kopie, a dopiero później patrzy do kogo. To naprawdę kilka razy mogło się skończyć powiększeniem straty bramkowej. Na szczęście goście tych błędów w obronie nie wykorzystali i do samego końca nasi piłkarze walczyli o punkt. I... powinni go zdobyć w ostatniej akcji meczu, kiedy wspaniałą akcję powinien na gola zamienić Mateusz Knop.
Tak się nie stało, ale... nie ma co robić tragedii, mecz w trudnych warunkach, przy padającym deszczu był ciekawy. Szkoda, że nasi piłkarze nie próbowali lepiej tych warunków wykorzystać. Prosiło się bowiem granie dokładną piłką, "po ziemi", a nie długimi podaniami, które po dodatkowym poślizgu były trudne do opanowania.
No, ale... na ten temat, to lepiej niech wypowiedzą się ludzie znający się na rzeczy. Zapraszam więc na stronę klubu... RELACJA z MECZU.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6027223      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia