Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
 Nie zwalniamy...2018-01-14
W meczu rewanżowym, który odbył się już w 2018 roku, pomiędzy RAMOLEM a STARTEM, to nasi rywale mieli większe problemy kadrowe, co o tyle zaskakuje, że w pierwszym meczu ekipa ta miała bodaj 5 rezerwowych, a teraz tylko 1. Za to w naszej drużynie zabrakło jedynie Zbyszka Nowaka, a w dodatku zasilił nas rekonwalescent Ryszard Daleki.
Poza tym, mecz przypominał pierwsze spotkanie. Nasza drużyna dość spokojnie i pewnie wypunktowała przeciwników, tym razem w niższym stosunku, ale chyba łatwiej - z większym spokojem. Może także dlatego, że w trakcie meczu kłopoty rywali się pomnożyły o kontuzje i dwóch z nich meczu nie dokończyło. W sumie całą drugą i małą część pierwszej połowy obie ekipy grały 4 zawodnikami w polu, gdyż widząc problemy starkowskiej drużyny, w myśl zasady fair play, zdjęliśmy z pola jednego gracza.
Prawie przez cały mecz nie straciliśmy gola i wydawało się, że tak go skończymy, jednak na pół minuty przed końcem honorowy gol dla naszych rywali padł i mecz zakończył się zwycięstwem RAMOLA 8-1.

Dwa tygodnie później w rewanżowym meczu naszych rywali DĄB Kębłowo znów pokonał START 6-2 i 11 lutego nam do zdobycia Pucharu Dyrektora HS Świtezianka wystarczy remis, a więc wynik, który padł w pierwszym meczu. Ale ten wynik mówi też to, że i szanse na końcowy sukces są właśnie takie 50/50. Wszystko rozstrzygnie się na boisku. Zapraszamy kibiców do Wolsztyna o 1300.