Strona główna -> RYWAL-KLON -> Seniorzy
         IMIENINY:
 Niestety, znów się nie udało...2010-10-09  

Mecz z GKS Krzemieniewo, które aktualnie otwiera ligową tabelę, rozpoczął się od bardzo obiecujących akcji "RYWALA-KLONU", ale nasi piłkarze tak bardzo się rozochocili w akcjach ofensywnych, że kompletnie zapomnieli o obronie, za co szybko zostali boleśnie skarceni. Piękna kontra gości już w 9 minucie meczu zakończyła się pieknym strzałem z woleja, na który nie tylko kibice, ale też nasi obrońcy mogli tylko popatrzeć z niekłamanym podziwem.

Po tej bramce jeszcze przez kilka minut nasi piłkarze próbowali nacierać na przyjezdnych, ale bez skutku. W drugiej części pierwszej połowy na boisku dominowali już goście, którzy bramki wprawdzie strzelić nie zdołali, ale też na nic nie pozwolili naszym chłopakom.

Drugiej połowy nie widziałem, więc napiszę tylko o wyniku końcowym, na który wpływ miały dwa gole. Niestety tylko jeden z nich był dla gospodarzy i mecz zakończył się trzecią porażką z rzędu.

Teraz jednak naszych piłkarzy czekają mecze z zespołami z dołu tabeli, a więc łabszymi, ale i bardziej zdeterminowanymi do walki, bo znajdujące się w podobnej sytuacji, jak nasz zespół. Bedą więc mecze, o których się mówi, że są za 6 pkt. Mam nadzieję, że całą pulę zgarną w nich nasi zawodnicy. 

A może ktoś zna przepis na sukces?

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6026785      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia