Strona główna -> RYWAL-KLON
         IMIENINY:
 Nowy prezes, ...na lepsze czasy?!2017-12-15  
Początkowo kolejne zebranie sprawozdawczo-wyborcze nie zapowiadało, że będzie jednym z ciekawszych w 25 letniej historii mocheńskiego klubu. Otworzył je i do końca już prowadził członek ustępującego Zarządu ULKS Rywal-Klon, Mateusz Wawrzyniak. Podał porządek obrad, który po krótkiej dyskusji został zaakceptowany. Następnie oddał głos prezesowi Bogusławowi Wolańskiemu, który przedstawił sprawozdanie z ostatniego roku działania klubu. 
Niestety dość licznie zebrani członkowie i sympatycy klubu dowiedzieli się z niego jedynie tego, że klub właściwie wydatkował dotację gminną na swoją działalność. Prośby z sali o przedstawienie całokształtu działań prezesa oraz całego zarządu klubu, czy w ogóle klubu doprowadziły do ożywionych dyskusji o realnych problemach klubu, których jak się okazało jest sporo. Na szczęście głosy te miały charakter konstruktywny z akcentem na przyszłość, by podobnych  błędów unikać, ale też i racjonalnie z zaszłości się rozliczyć. Ostatecznie absolutorium zostało udzielone i można było wybrać nowe władze.
Po tej części, obecny prezes wyraził gotowość do kontynuacji prezesowania naszemu klubowi, ale taką wolę wyraził też jego jedyny kotrkandydat, zgłoszony przez oczekujących zmian w sposobie zarządzania klubem - Mirosław Pietrzak. Krótko przedstawił swoją wizję działalności. Doszło do tajnego głosowania, w wyniku którego nowy kandydat przygniatającą większością głosów został wybrany na fotel prezesa, co ogłosili członkowie komisji skrutacyjnej  Panowie Staniłsław Skorupka i Damian Fajfer. Za wybór i zaufanie podziękował,  dziękując także swojemu poprzednikowi i zapraszając go do współpracy. Do współpracy zaprosił też kilku doświadczonych i oddanych klubowi członków, a także nowych ludzi ze świeżymi pomysłami, ale przede wszystkim chętnych do poświęcenia się w tej działalności.
Ostatecznie Zarząd ULKS Rywal-Klon Mochy tworzą: Mirosław Pietrzak, Norbert Hartlieb, Mateusz Knop, Tomasz Krall, Bogdan Kupczyk, Łukasz Kupczyk i Patryk Placek. Wybrano także komisję rewizyjną, w której skład weszli Jerzy Bortniak, Damian Fajfer i Miłosz Knop.
Później już podczas wolnych głosów powracano do wspomnień, ale przede wszystkim poruszano sprawy związane ze szkoleniem, pozyskiwaniem sponsorów, poprawa organizacji i planami imprez.


Nowemu prezesowi oraz całemu Zarządowi, a przede wszystkim klubowi życzymy by następne lata należały do lepszych i zapisywały złotymi literami nowe 25 lat historii klubu. Pierwsza okazja 14 stycznia, gdyż tego dnia w hali sportowej w Mochach odbędzie się zorganizowany przez nowych ludzi Turniej Piłkarskich Amatorów o Puchar ULKS RYWAL-KLON, w którym weźmie udział 8 drużyn reprezentujących podmioty działające na terenie Moch, a więc pewnie blisko 60 amatorów piłki halowej, to jest naprawdę obiecujący początek. Gratuluję pomysłu i życzę już tylko marszu w górę.
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6034771      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia