Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 Ostatni dzień w przedszkolu2015-06-26  
Nadszedł długo oczekiwany ostatni dzień roku szkolnego i początek wakacji. Jednak nie było wcale tak wesoło, jakby się wydawało. Starszacy musieli pożegnać swoje ukochane przedszkole, a niektórzy uczęszczali do niego przez cztery lata! To więcej nisz połowa ich życia. Zżyli się z paniami, w salach czuli się bezpiecznie, a teraz czas na zmiany. 
Dzieci przygotowały wiersze, piosenki, tańce i właśnie tak podziękowały paniom za wszystkie razem spędzone chwile. Najpierw pożegnały się z młodszymi kolegami, a później, w obecności rodziców, pożegnały się z paniami. Najmłodsi także odwdzięczyli się wierszami i piosenką. Był także polonez zatańczony przez wszystkich absolwentów- polonez na 26 par.
Pani dyrektor powiedziała kilka słów do dzieci, wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy, medale, zdjęcia i upominki od Rady Rodziców, od przedszkolaków i pracowników przedszkola. Podziękowała rodzicom za owocną współpracę w ciągu całego roku, a szczególnie tym, którzy już nie mają dzieci w przedszkolu i nie będą współpracować z przedszkolem. Pani Utrata pogratulowała nauczycielkom udanego roku szkolnego i życzyła wszystkim udanych wakacji. 
Rodzice podziękowali za opiekę i pomoc w wychowaniu oraz nauczanie dzieci. Ofiarowali dla przedszkola wspaniały prezent- koce i kosze piknikowe. Kolejne grupy przedszkolaków będą mogły wspaniale spędzać czas na świeżym powietrzu. Absolwenci zapowiadają, że też będą chcieli posiedzieć na nowych kocach i przybędą na piknik z okazji powitania jesieni, by wspólnie z przedszkolakami świętować.

Niech żyją wakacje!
Niech żyje pole i las!
I niebo i słońce, wolny, swobodny czas!


redaktor: Asia  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4846686      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia