Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Ostatni mecz w Kobiecej Lidze Siatkówki2013-02-14  

Ostatni mecz, rozegrany na parkiecie w Przemęcie, w którym coraz lepiej grające siatkarki "SOKOŁA" Perkowo pokonały, organizatorki Kobiecej Ligi Siatkówki, siatkarki BŁOTNICY 3-0, nie miał wpływu na miejsca w tabeli. Jednak sportowa walka trwała do samego końca. W tym roku minimalna ilość drużyn zdecydowała się na regularne mecze. Triumfowały siatkarki z Moch, minimalnie lepsze od zawodniczek z Perkowa, o czym niedawno informowaliśmy.

W Y N I K I

Czy te rozgrywki się przyjmą i w przyszłym roku chętnych przybędzie? Tego nie wiem, ale... gorąco zachęcam. Atmosfera świetna, poziom sportowy rośnie, nic tylko grać. Brawa dla inicjatorek, które jak widać nie dla dyplomów i pucharów zdecydowały się zachęcić koleżanki z  innych wsi, nie tylko naszej gminy do sportowej rywalizacji. Pomysł podchwyciły ostatecznie jedynie siatkarki z Perkowa i Moch. Drużyny z Przemętu, Radomierza i Włoszakowic w ostatniej chwili jednak z ligowej formuły sportowych zmagań zrezygnowały.

Na naszej witrynie, jeśli tylko znów będą chciały, na pewno miejsce zawsze się znajdzie, by te zmagania relacjonować i propagować. No, ale nie moje zdanie się tu liczy, więc zachęcam innych do podzielenia się swoimi przemyśleniami.

 

 

 

 

 

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6009447      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia