Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Ostatnie konkursy plastyczne rozstrzygnięte…2017-06-19  

Nasi uczniowie brali udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Szparagi …złoto z ziemi", który miał swoje rozstrzygnięcie 3 czerwca 2017 r. podczas Święta Szparaga w Mochach. Niestety główne nagrody otrzymali uczniowie z Kaszczoru, ale my gratulujemy naszym wyróżnionym. A mianowicie z klasy pierwszej wyróżnienie otrzymał Michał Scheffler i Amelia Ratajczak, z klasy czwartej Dominika Weiss oraz uczennica gimnazjum Karolina Fajfer.

Po tym konkursie jeszcze 9 uczniów klasy pierwszej wzięło udział w Powiatowym Konkursie pt. "Bezpieczne dziecko na drodze", który został ogłoszony przez Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego i tam wpłynęło 300 prac. Komisja nie miała więc łatwego zadania. Cieszymy się, że wyróżnienie otrzymał Olivier Piasecki, który został zaproszony do starostwa na uroczyste podsumowanie konkursu.

FOTOGALERIA

Natomiast dnia 19 czerwca 2017 r. pan starosta Janusz Frąckowiak osobiście przyjechał do naszej szkoły, aby pogratulować i wręczyć upominki wszystkim uczestnikom konkursu.

E. Wita                

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4103570      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia