Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Pączki do Afryki znów wysłane...2019-02-28  

Dnia 28 lutego br. w „tłusty czwartek”, kolejny (piąty) raz, odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna „Wyślij pączka do Afryki”. W tym roku przebiegała ona pod hasłem „Podaruj dzieciom szkołę”. Zebrane w czasie akcji środki mają pomóc w budowie szkoły w Republice Środkowoafrykańskiej. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i chętnie ofiarowali datki na pomoc dzieciom w Afryce. Efekt akcji przerósł nasze oczekiwania, ponieważ zebraliśmy aż 875, 90 zł. Pieniądze zostały wysłane na konto Fundacji „Kapucyni i Misje”.

GALERIA

W zorganizowaniu i przeprowadzeniu akcji, pomogli wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Natasza Liszczyńska, Julia Reimann, Julia Gonda, Patryk Wita, Mateusz Dworzański, Mikołaj Kurek, Igor Płatników, Marcel Mykaj i Oliwier Brożyński. Wolontariuszom oraz wszystkim uczniom i pracownikom Szkoły, którzy otworzyli swoje serca na potrzeby bliźnich i wsparli akcję, bardzo serdecznie dziękujemy.

Bogumiła Ganczarska & Lucyna Murek    

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5133641      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia