Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA2018-10-30  

We wtorek 30 października odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były dzieci, które we wrześniu pierwszy raz przekroczyły próg naszego przedszkola. W tym roku pasowanych dzieci było 33.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz Pani Dyrektor Barbara Utrata.
Dzieci pokazały czego nauczyły się już w przedszkolu, tańczyły, śpiewały i recytowały wierszyki. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.
Puntem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie przedszkolaków. Po jego złożeniu Pani Dyrektor dokonała pasowania używając czarodziejskiego ołówka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy, medale i inne niespodzianki.
Mamy nadzieję, że ten szczególny dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków i ich rodziców.


Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie, za pyszne ciasta, które upiekły P. Janusz, P. Kmieć, P. Piasecka, P. Selyakh i P. Wittke. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu uroczystości P. Szymańskiej, wszystkim paniom z przedszkola w szczególności Pani Ani i Pani Wandzi, a Radzie Rodziców za ufundowanie niespodzianek dla dzieci.
Aneta Hamrol

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5016388      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia