Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Pasowanie na ucznia2018-10-16  

Przez sześć tygodni dzieci poznawały naszą szkołę, nauczycieli i starszych kolegów. Przygotowywały się do uroczystości "Pasowania na ucznia". Nauczyły się kilku wierszy i piosenek. Poznawały cyfry i litery. Uczyły się czytać i pisać. Obserwowały i badały bliższe, i dalsze środowisko. W tym czasie nabrały już pewności siebie, a w szkole poczuły się jak w domu. Wychowawczynie uznały, że nadszedł czas, by podopiecznych pasować na uczniów szkoły. Na ich prośbę, pani Dyrektor Małgorzata Zielińska, w obecności rodziców i zaproszonych gości, dokonała aktu Pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochach- 19 dzieci z klasy Ia i 22 dzieci z klasy Ib.

Była to ważna uroczystość dla naszych najmłodszych. Cieszymy się, że 41 wesołych, ciekawych świata uczniów wstąpiło w szeregi naszej szkoły. Życzymy naszym Pierwszakom ciekawych zajęć, wesołych zabaw, wspaniałych przyjaźni i spełnienia marzeń.

            J. Koziołek              

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4896130      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia