Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Pechowe losowanie siatkarzy...2013-03-16  

Po ubiegłorocznym zwycięstwie odmłodzona ekipa siatkarzy "RAMOLA" pojechała do Włoszakowic na II Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich z nadzieją, że nie tylko się uda pograć z ciekawymi rywalami. W końcu sukces zobowiązuje.

W tym roku jednak gospodarze zaprosili naprawdę mocne drużyny, nawet uczestników regularnej amatorskiej ligi piłki siatkowej. Razem 10 ekip, które podzielono na 3 grupy, z których do półfinałów przedostawali się zwycięzcy i drużyna z drugiego miejsca w grupie czterozespołowej. Tak więc losowanie było ważne. Nas los nie oszczędził i trafiliśmy do grupy trzyzespołowej, z niezłą drużyną z Krzycka Wielkiego i... murowanym faworytem Turnieju - Sabud Kościan.

Jako pierwsi też musieliśmy rozgrywać swoje mecze, najpierw z ekipą z Krzycka Wielkiego, którą pokonaliśmy nad podziw spokojnie, sami zaskoczeni naszą dobrą dyspozycją. W końcu w tym zestawieniu graliśmy po raz pierwszy. Na liderów leszczyńskiej amatorskiej ligi siatkówki, naszych drugich rywali, te umiejętności były stanowczo za małe. Tylko początek meczu był wyrównany, później nie mieliśmy szans i... my pożegnaliśmy się z Turniejem, a zawodnicy z Kościana go oczywiście wygrali.

Tak naprawdę nie wiadomo na co nas było stać tego dnia. Pewnie każde z miejsc 2-5 nikogo by nie zdziwiło, a sklasyfikowani zostaliśmy na miejscu 5-7. Ostatecznie w Turnieju drugie miejsce zajęła reprezentacja Wschowy, a trzecie – „Sokół” Perkowo. Relacja gospodarzy - TUTAJ

F O T O G A L E R I A

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 4893454      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia