Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Pierwsza pomoc już nadciąga...2016-09-24  

W dniu 23.09.2016r. w hali sportowej ZSGiSP w Mochach odbyło się pierwsze spotkanie szkoleniowe z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy dla najmłodszych pt. „Nigdy nie będziemy aż tak bardzo ubodzy aby nie było nas stać na pomoc drugiemu człowiekowi”. Najmłodsi uczniowie mogli zapoznać się z schematem wzywania służb ratowniczych, określeniem czym konkretnie zajmuje się dana służba oraz rozpocząć pierwszy z cykli szkoleniowych jakim były rany, krwotoki oraz złamania. Dzieci nauczyły się jak postępować podczas zranienia się. Pomimo swojego bardzo młodego wieku wszyscy bardzo poważnie podeszli do swoich zadań. 

Nasze spotkania to nie tylko nauka ale i również czas na zabawę. Zajęcia zostały zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Mochach przy współpracy z Dyrektorem Zespołu Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Mochach w ramach Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

GALERIA ZDJĘĆ

Drugie spotkanie odbędzie się w dniu 07.10.2016r. o godz. 17:00 na hali sportowej. Prosimy pamiętać o butach na zmianę na halę. W tym dniu odbędzie się również wyjście do remizy OSP. Można do nas dołączyć w każdej chwili Pleased.

Joanna Jurga      

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3513649      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia