Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
 Pierwsza porażka, ale ze zdobyczą...2013-11-22
Drugi mecz we własnej hali naszych siatkarek z ekipą z Przemętu niesamowitych emocji dostarczył w pierwszym i ostatnim secie, a że obie drużyny grały dobrze, ale nierówno, to było ich aż pięć!
Pierwszy, mimo że piłki setowe miały gospodynie, padł jednak łupem przyjezdnych. Kolejne trzy na przemian wyraźnie wygrywały raz jedne, raz drugie.
O zwycięstwie decydował więc tie-break, który był odbiciem tego, co działo się do tej pory. Mochikanki świetnie zaczęły i mimo pogoni gości na zmianę stron wychodziły z dwupunktową przewagą. Jednak wtedy siatkarki z Przemętu uruchomiły świetną zagrywkę, którą doprowadziły do meczbola z przewagą trzech punktów. Jednak nasze wciąż się nie poddawały i odrobiły dwa, a w górze miały trzeci, po zdobyciu którego znów wszystko zaczynałoby się od nowa. Niestety, nerwy zawiodły i mecz 3-2 wygrały siatkarki z Przemętu, inkasując dwa punkty, mochikankom pozostawiając jeden.
Jednak ten punkt może być bardzo ważną zdobyczą w ostatecznym rachunku, należy więc przyjąć go z radością, zwłaszcza że zdobyty po dobrej grze (szkoda że z przerwami) i bez podstawowej atakującej.
Ekipie z Przemętu gratuluję zasłużonej wygranej, która była udanym rewanżem za porażkę u siebie, chociaż bilansu dwumeczu wyrównać się nie udało.