Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Pierwszy Puchar pojechał do Zbąszynka!2014-08-15  
Na pierwszy Turniej o Puchar Proboszcza mocheńskiej Parafii zorganizowanym przez "RAMOL" Mochy nie dojechali oldboje z Włoszakowic, a wcześniej zrezygnowali piłkarze "DĘBU" Kębłowo, więc do rywalizacji na trawiastym boisku o wymiarach "orlikowych" przystąpiło ostatecznie 5 drużyn.
W meczu inauguracyjnym gospodarze zmierzyli się z OLDBOYS Osieczna i chociaż byli bliżsi zwycięstwa, to mecz zakończył się bezbramkowym remisem, gdyż obie drużyny bardziej skupiły się na obronie własnej, niż ataku przeciwnej bramki. W drugim meczu TKKF Zbąszynek od samego początku pokazał nie tylko "SOKOŁOWI" Perkowo, na czym polega skuteczna gra. Piłkarze SOKOŁA szybko odpowiedzieli, że są pojętnymi uczniami i mecz się wyrównał, ale zwycięsko z niego wyszli goście ze Zbąszynka.
W drugim meczu RAMOL przekonał się bardzo boleśnie, jak kończy się gra ofensywna bez zabezpieczenia obrony i od stanu 2-1 stracił 5 goli!!! Oby ta nauczka zakończyła się wyciągnięciem właściwych wniosków. Podobnie surową lekcję otrzymali piłkarze z Osiecznej, którzy 6-1 przegrali z rywalami ze Zbąszynka.
Najlepszy mecz RAMOL  zagrał z najlepszą drużyną. Tym razem dobra obrona, groźne ataki, którego jeden zakończył się wykorzystanym rzutem karnym i objęciem prowadzenia. Nistety straciliśmy je w końcówce 1 połowy, a potem TKKF dołożył jeszcze 2 gole i wydawało się, że RAMOL zakończy Turniej na ostatnim miejscu. Jednak gol strzelony tuż przed końcem meczu okazał się przy wyniku 5-4 dla SOKOŁA w meczu z OLDOYS golem na wagę 3 miejsca!Puchary, wraz z pamiątką dla każdego zawodnika, osobiście wręczył fundator Ksiądz Proboszcz Ryszard Penczyński, za co serdecznie dziękujemy i coś czuję, że Turniej ma szansę zostać tradycyjnym punktem mocheńskiej PARAFIADY (o festynie czytaj TUTAJ)


Dziękujemy za wspólną sportową rywalizację i gratulujemy wszystkim, najbardziej oczywiście gościom ze Zbąszynka. Wszystkie wyniki i ostateczna kolejność poniżej.

pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6026895      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia