Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 PIKNIK2018-09-21  

21 września 2018 r. zgodnie z tradycją, w naszym przedszkolnym ogrodzie odbył się piknik "Pożegnanie Lata - Powitanie Jesieni". Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa. Dzieci bawiły się z "Panią Lato" i z "Panią Jesienią". Powitanie jesieni nastąpiło wspólnym okrzykiem: „Hej, ho było lato, przyszła jesień co Wy na to!”. Pani Jesień pokazała i podarowała dzieciom swoje dary- kolorowe liście i owoce. Potem dzieci zaśpiewały piosenki i zaprosiły ją do wspólnej zabawy. Po tym spotkaniu nadszedł czas na pyszne kiełbasi z grilla, soczek i owoce. Nie zabrakło też konkursów dla dzieci: piłka górą, piłka dołem, wyścigi taczek, sadzenie ziemniaków i zbieranie ziemniaków do wiaderka. Za udział w konkursie każdy otrzymał duże brawa. Dzieci bawiły się z paniami w kole, tańczyły. Podczas pikniku można było bawić się poprzez taniec i śpiew. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był Pan Rafał Firlej. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i w radosnych nastrojach wrócili do przedszkola.


Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować nasz piknik, szczególnie Radzie Rodziców za pięknie przystrojony plac. 

                                Małgorzata Józefczak

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4448992      online: 4

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia