Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 Porażka z podniesioną głową...2013-01-09  

Piłkarze "RAMOLA" do Bucza pojechali mocno osłabieni, ale i tak gospodarzom zwycięstwo nie przyszło łatwo, mimo że szybko objęli prowadzenie po kuriozalnym golu strzelonym... ręką przez wprowadzającego piłkę do gry bramkarza gospodarzy, którą niestety zupełnie niepotrzebnie nasz bramkarz starał się łapać. Na szczęście ta nieszczęsna bramka nie sparaliżowała Sylwka, lecz raczej wyzwoliła dodatkową adrenalinę, gdyż do końca meczu bronił znakomicie. A okazji do wykazania swoich nieprzeciętnych umiejętności miał zwłaszcza w pierwszej fazie meczu naprawdę sporo. Gospodarze bowiem od samego początku mocno nas przycisnęli i co chwilę ostrzeliwali naszą bramkę.

Kiedy jednak przetrzymaliśmy okres naporu "HELIOSA", od czasu do czasu wyprowadzaliśmy naprawdę składne i bardzo groźne kontry, które jednak kończyły się strzałami niecelnymi lub fantastycznie obronionymi przez bramkarza gospodarzy, chyba najlepszego w całej Lidze. I tak w pierwszej połowie więcej goli juz nie było.

W drugiej gra wyrównała się już na dobre. Wprawdzie w naszym składzie zabrakło strzelców, ale kontr było coraz więcej i to coraz groźniejszych. Po pięknym strzale Irka padło wyrównanie, którym jednak cieszyliśmy się krótko, gdyż po pechowej interwencji naszego obrońcy piłka znalazła drogę i do naszej bramki.

Czas się kończył, więc musieliśmy się odkryć i gospodarze to wykorzystali strzelając kolejnego gola. Jednak my znów strzelamy bramkę kontaktową i desperacko dążymy do remisu. Niestety, gospodarze przetrzymują naszą szarżę i jeszcze raz zadają ostateczny cios. 4-2 dla "HELIOSA", który wciąż nie stracił punktu.

W mocheńskim meczu znów doszło do wymiany ciosów i znów "OLDBOYS" Przemęt gonił wynik i znów "SOKÓŁ" Perkowo skutecznie odfrunął. Czy te wyniki przesądziły, które drużyny powalczą o złoto, a które tylko o ucieczkę z ostatniego miejsca? Wydaje się, że tak, ale... to przecież sport, a mecze się wyrównały, więc chyba nie wszystko jest przesądzone. A na pewno, to kto z tej walki wyjdzie zwycięsko.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6027188      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia