Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Powiatowy Konkurs Recytatorski 2017-06-06  

31 maja br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Wolsztynie odbył się finał XVII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Mali Recytatorzy 2017" dla uczniów z klas I- III. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: Marta Kozłowska z kl. II b, Lena Kurasińska z kl. II c oraz Wiktoria Rybarczyk z kl. III a. Dziewczynki te najpierw zaprezentowały swoje możliwości recytatorskie w eliminacjach szkolnych, a następnie w eliminacjach gminnych.

W etapie gminnym, który odbył się w Przemęcie, Marta Kozłowska w kategorii klas II zajęła I miejsce, a Lena Kurasińska II miejsce. Natomiast Wiktoria Rybarczyk w kategorii klas III również zajęła II miejsce. 

W finale wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom i dlatego jury miało niezwykle trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Spośród naszych recytatorek jury najwyżej oceniło Lenę Kurasińską i przyznało jej wyróżnienie w kategorii klas drugich.

GALERIA ZE SZKOLNEGO KONKURSU

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym dziewczynkom dotarcia do finału i mamy nadzieję na kolejne sukcesy w przyszłym roku. Brawo!

Organizatorki eliminacji szkolnych konkursu:

Lidia Kluczyńska i Renata Patalas      

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4145483      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia