Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI2018-03-21  

21 marca 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie odbył się finał pierwszego Gminno-Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Przedszkolaków „Wiosna Małej Poezji”. Organizatorem konkursu było GCKiB w Przemęcie, Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu i Wolsztyński Dom Kultury. Patronat na wydarzeniem objął Starosta Powiatu Wolsztyńskiego Janusz Frąckowiak i Wójt Gminy Przemęt Dorota Gorzelniak.
W finałowych recytacjach udział wzięło 33 przedszkolaków z trzech gmin tworzących. powiat. Byli to zwycięzcy przeprowaadzonych wcześniej eliminacji gminnych. Recytatorów oceniała komisja, w której znaleźli się leszczyńscy pisarze i poeci.– Sabina Klak, Ewa Rosolska i Gabriel Roszak. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Gminę Przemęt.

Nasi reprezentanci - Oliwier Rzeźnik zajął III miejsce w kategorii 3-latków,
a Przemysław Hamrol zajął II miejsce w kategorii 4-latków. 
GRATULUJEMY !

Weronika Kruk nie zdobyła miejsca na podium, ale jej również dziękujemy, że tak pięknie reprezentowała nasze przedszkole.
Dziękujemy również Rodzicom za zorganizowanie transportu na konkurs.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4449983      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia