Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 POŻEGNANIE STARSZAKÓW2017-06-23  

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno,
  a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno"

Dzień 23.06.2017 r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, pełny wzruszeń, bowiem w tym dniu odbyła się wyjątkowa uroczystość - „Pożegnanie starszaków”.
Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem dla niektórych 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolacy pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i niespodzianki. Były także życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor Barbary Utrata, Rodziców oraz młodszych kolegów i koleżanek. Nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. 
Dziękujemy Rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie. Natomiast dzieciom życzymy samych sukcesów w szkole.  

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4452770      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia