Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 Pozostał ostatni, ale jaki! mecz...2013-02-06  

Najpierw we wtorek w hali we Włoszakowicach starły się ze sobą "SOKOŁY", miejscowy i perkowski. Obie drużyny z szansami na zwycięstwo w Lidze, ale tylko przed meczem. Po meczu, w którym gospodarze zdecydowanie wygrali 6-0 już tylko oni je wciąż mają. Goście po tej porażce pozbawili się szansy na obronę tytułu i zajęli miejsce 3, bez względu na wynik ich ostatniego meczu, który mieli w dodatku rozegrać już nazajutrz w Buczu i to z niepokonanym liderem.

Jednak "SOKÓŁ" Perkowo nie zamierzał rozmyślać o porażce, tylko pokazać mistrzowski charakter i w Buczu z miejscowym "HELIOSEM" stoczył kolejny mecz-horror, w którym znów decydowały ostatnie sekundy pojedynku. Na 58 sekund przed końcem "HELIOS" strzela na 7-6, by na 12 sekund do końca meczu... przegrywać 7-8!!! Cóż, to trzecia drużyna, która przekonała się, jak skuteczni potrafią być w końcówkach meczu piłkarze "SOKOŁA", kiedy wynik jest na styku.
Ja dodatkowe brawa biję za postawę perkowskich piłkarzy, którzy w meczu nieważnym dla siebie, potrafili tak walczyć z drużyną, której ten mecz był (prawie) o wszystko. Porażką zawodnicy z Bucza byli załamani, gdyż na podobny wynik w równolegle odbywającym się spotkaniu "OLDBOYS" Przemęt z "SOKOŁEM" Włoszakowice nie liczyli i w ostatnim meczu o mistrzowski tytuł nie wystarczy nie przegrać.


Fotki z meczu "OLDBOYS" Przemęt - "SOKÓŁ" Włoszakowice

 Mieli rację. Wprawdzie piłkarze "OLDBOYS" Przemęt walczyli bardzo dzielnie i nawet objęli prowadzenie w meczu, rozgrywanym w mocheńskiej hali, ale na zwycięstwo byli zwyczajnie piłkarsko za słabi. Jeszcze do przerwy wytrzymywali napór włoszakowickiego "SOKOŁA" (1-3), ale po niej już nie dali rady i ostatecznie wysoko ulegli, 2-11.
Ten wynik był do przewidzenia, ale wieści z Bucza chyba jeszcze bardziej ucieszyły przyjezdnych, którzy przed ostatnim meczem tegorocznej Ligi Futsalu objęli prowadzenie w tabeli. Czy utrzymają tę pozycję, równoznaczną z odzyskaniem mistrzowskiego tytułu, czy też po raz pierwszy mistrzostwo zdobędzie "HELIOS"? O tym przekonamy się 13 lutego w Buczu.

A może zrobimy typowanie wyniku? Kto ma większe szanse? "HELIOS" - Słabnący gospodarze, czy rozpędzeni, ale jednak goście - "SOKÓŁ"?
Jednego jestem pewien, ...sędzia będzie miał ciężki żywot!

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 2Strona:  1  dodaj komentarz

  pan Jurek2013-02-15 10:38:52

A mnie to bardzo cieszy, nie wiem czemu pana to smuci panie "zainteresowany". Właśnie na grze fair i wzajemnym szacunku, także wobec sędziów, którzy robią to prawie za friko, zależy mi najbardziej!

  zainteresowany2013-02-14 18:42:47

no niestety Panie Jurku sędzia sędziował bardzo dobrze a my \"niestety\" graliśmy fer. Było fajnie i bezproblemowo.

 liczba odwiedzin: 4846588      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia