Strona główna -> AZYMUT -> Aktualności
         IMIENINY:
 Promujemy się na naszym terenie...2017-05-24  

Ponad 250 osób wzięło udział w organizowanej 24 maja 2017r. w Boszkowie imprezie promującej bieg na orientację w ramach Światowego Dnia Orienteeringu. Bieganie z mapą i kompasem zorganizował klub HKS Azymut Mochy we współpracy z Nadleśnictwem Włoszakowice. I było to jedno z 32 miejsc w Polsce i jedno z 2099 miejsc na świecie, gdzie tego dnia można było rozpocząć swoją przygodę z biegiem na orientację. Dla uczestników przygotowano 5 tras (dwie łatwe, 2 średniej trudności oraz trudną dla najbardziej wymagających biegaczy).

Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody (pochmurno, chłodno, mokro) do lasu chętnie szli i mali i duzi, którzy sami chcieli doświadczyć na czym polega bieg na orientację. Najliczniej reprezentowane były okoliczne szkoły: Starkowo, Kaszczor, Mochy czy Leszno, ale na starcie stanęli także turyści wypoczywający nad jeziorem Dominickim, żołnierze i sam pan leśniczy.

Na mecie na wszystkich czekał pamiątkowy dyplom i niespodzianka ufundowana przez Nadleśnictwo Włoszakowice.

ZDJĘCIA Z IMPREZY

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do spacerów, biegania z mapą, tym bardziej, że w naszej okolicy mamy 3 Zielone Punkty Kontrolne: w Olejnicy, Zielonej Górze i najnowsze w Boszkowie.

GALERIA ZDJĘĆ

Barbara Nowak             

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4448031      online: 4

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia