Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 PRZEDSTAWIENIE MNIAM, MNIAM2016-04-12  

Dzisiejsze przedpołudnie przyniosło naszym przedszkolakom moc nie lada wrażeń. Dlaczego? Po śniadaniu odbyło się w naszym przedszkolu przedstawienie teatralne pod tytułem "Mniam, mniam", w wykonaniu aktorów z Torunia. Jego główną bohaterką jest Wanda, która odżywia się niezbyt zdrowo, wskutek tego wpada w poważne tarapaty - zamienia się w to, co najbardziej lubi jeść. W pokonaniu tego problemu pomaga jej Kazik, potem doktor Klepka, w końcu konieczna jest pomoc pani Magdy Seler, która uczy ją zasad zdrowego odżywiania. Wanda z pomocą dzieci uczy się przyrządzać zdrowe posiłki i wraca do swej własnej postaci.

Niesamowicie zabawne przedstawienie dało widzom, oprócz dużej dawki humoru, sporą dawkę walorów edukacyjnych. Aktorzy w humorystycznym stylu kilkakrotnie podkreślali, iż: ,,jesteś tym, co jesz” przypominając tym samym o zdrowym odżywianiu, zdrowym stylu życia i walce z uzależnieniami.


redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4886128      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia