Strona główna -> KLASY GIMNAZJUM -> Projekt Edukacyjny
         IMIENINY:
 Puchar Dyrektora w BnO2017-06-20  

    8 czerwca 2017r. prawie cała Szkoła Podstawowa w Mochach i grupka gimnazjalistów uczestniczyła w V Mistrzostwach Szkoły o „Puchar Dyrektora” w Biegu na Orientację. Łącznie wystartowało 323 uczniów. Zawody były zorganizowane w ramach projektu gimnazjalnego „Młodzieżowi organizatorzy sportu”, którego realizatorami w tym roku byli: Nadia Kędzierska, Lidia Piwowar i Sara Radna, przy wsparciu Izabeli Papież i Mikołaja Paterek.

    Biegającym towarzyszyła miła atmosfera i dobra pogoda. Choć teren biegu nie był zbyt prosty. Nasza mocheńska "Łysa Góra" jest dość wymagająca pod względem orientacyjnym i biegowym. Młodsi uczniowie z entuzjazmem podchodzili do rywalizacji i właściwie każde dziecko kończąc bieg było zwycięzcą tego dnia. Dzieci z klas I-IV trasę miały wyznakowaną kolorowymi wstążeczkami, aby czuć się bezpiecznie. Uczniowie poznali namiastkę biegu na orientację, pokonując własne słabości i lęki. Na mecie na każde dziecko czekała słodka niespodzianka. Po zawodach czekały nas godziny sprawdzania wyników i obliczenia punktacji drużynowej.

GALERIA ZDJĘĆ

    20 czerwca 2017r. zorganizowano uroczyste zakończenie zawodów. Najlepszych 6 zawodników w każdej kategorii zostało nagrodzonych medalami, dyplomami i słodkimi upominkami, a w klasyfikacji drużynowej najlepsza klasa otrzymała puchar. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Małgorzata Zielińska, która wręczyła zwycięzcom medale i puchar, który w tym roku szkolnym przypadł zasłużenie klasie IVa.

    Dziękujemy Radzie Rodziców ZSGiSP Mochy, pani Kamili Skorupce z Nowej Wsi oraz Wojciechowi Plackowi z Moch za ufundowanie medali i nagród.

                Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym roku.

Honorata Paterek        

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622069      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia