Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 Puchar Przyjaźni (prawie) zdobyty!2013-02-16  

Tegoroczny Turniej Przyjaźni (tradycyjnie ufundowany przez Urząd Gminy w Przemęcie), będący podsumowaniem rozgrywek Międzygminnej Ligi Oldbojów w Futsalu był wyjątkowy. W każdym meczu wyrównana piękna walka, ale prowadzona fair, chociaż i ostrych spięć nie brakowało. Zastrzeżenia można jednak mieć chyba tylko do jednego z piłkarzy gospodarzy, który w jednym meczu kierował niepotrzebne uwagi pod adresem sędziego, dodajmy że obaj arbitrzy też świetnie się ze swojej roli wywiązali.

Gospodarze, "RAMOL" niemal w kompletnym składzie grał pięknie i ukończył Turniej z najlepszym bilansem, a jednak... nie wygrał! Triumfował "HELIOS" Bucz, który zgromadził tyle samo punktów, miał gorszy bilans bramkowy, ale... wygrał z nami bezpośredni mecz. Zwycięzcy przegrali jedynie z "SOKOŁEM" Perkowo, który... zajął ostatecznie miejsce ostatnie, gromadząc jedynie 3 pkt mniej od najlepszych. Świetnie spisywali sie też piłkarze "OLDBOYS" Przemęt, którzy przed ostatnim meczem... mieli najwięcej punktów. Chyba tylko grający w osłabionym składzie "SOKÓŁ" Włoszakowice wypadł poniżej oczekiwań, ale właśnie to dodawało kolejnego smaczku do tej wyśmienitej futsalowej uczty.

Wystarczy przeanalizować TABELĘ  i HISTORIĘ MECZÓW, a dowiemy się wszystkiego o sportowej części sobotniej imprezy, która kończyła moją dziewięcioletnią przygodę z Ligą Oldbojów w Futsalu w roli organizatora. To też było w nim wyjątkowe. W tym miejscu wypada mi podziękować wszystkim, którym ten sposób spędzania zimowego czasu sie podobał, i którzy mnie w tej organizacji wspierali, zwłaszcza wtedy, kiedy sam po boisku biegać nie mogłem. Czas jednak na zmiany i mam nadzieję, że do kolejnego sezonu znajdzie się ktoś, kto zaproponuje jakiś pomysł w zamian. I mam nadzieję, że będzie to pomysł lepszy, który naprawdę spodoba się wszystkim. Czasu jest dość, a zaczynać można już.

Jednego pewien jestem. Na pewno się na boisku spotkamy! Więc... do zobaczenia.

pliki do pobrania:
- MECZ PO MECZU
- T A B E L A
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5012471      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia