Strona główna -> S P M
         IMIENINY:
 Raczej korekta, niz zmiana...2014-04-08  

8 kwietnia 2014 r. w szkolnej stołówce odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo–Wyborcze Stowarzyszenia Przyjaciół Moch. Na spotkanie przybyło 26 członków SPM.

Spotkanie rozpoczęło się w szkolnej auli, gdzie dziewczęta z klasy II B Gimnazjum wystąpiły w przedstawieniu „Miłość od prehistorii do współczesności”. Chyba goście dobrze się bawili, bo żywo reagowali na to, co się działo w przedstawieniu.

Oficjalnie Walne Zgromadzenie rozpoczął Prezes SPM p. Andrzej Galla, witając wszystkich przybyłych członków SPM. On także przedstawił sprawozdanie za ostatni rok i całą trzyletnią kadencję obecnego Zarządu. W podsumowaniu P. Prezes powiedział: „Jaka jest działalność, każdy widzi, dużo zależy, jak w każdej organizacji, od tego, jacy są członkowie. Od ich zaangażowania, pomysłowości, chęci do działania. Na pewno można sobie wyobrazić, że można zrobić więcej. SPM daje taką możliwość poprzez swoją osobowość prawną; oczywiście zachęcamy do działania na różnych polach”.

W następnej kolejności sprawozdanie finansowe za rok 2013 przedstawiła Skarbnik SPM p. Barbara Utrata, a następnie Komisja Rewizyjna. Po ich wystąpieniach Walne Zgromadzenie udzieliło ustępującemu Zarządowi absolutorium.

Następnie odbyły się wybory nowego Zarządu SPM oraz Komisji Rewizyjnej. Ostatecznie skład Zarządu przedstawia się następująco: Prezes – p. Andrzej Galla, Wiceprezes – p. Barbara Utrata, Skarbnik – p. Renata Bortniak, Sekretarz – p. Bożena Knop, Członkowie Zarządu: p. Marek Matysik, p. Stanisław Skorupka, p. Barbara Kowalewicz. W Komisji Rewizyjnej przewodniczącą została p. Elżbieta Wita, zastępcą Przewodniczącej – p. Marek Rzyski, członkiem – p. Renata Mikołajczak. Wybory były jednogłośne.

W następnej części spotkania nastąpiła dyskusja na temat dalszych działań SPM. Spotkanie odbyło się w miłek atmosferze, przy małej czarnej.

 

BoNatka   

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6026815      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia