Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 RAMBIT znów był emocjonujący...2017-02-27  

W dniach 22.02. i 27.02. odbyły się rozgrywki Rambit klas I-III nauczania początkowego, w których nasi najmłodsi rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych i umysłowych.

GALERIA KLAS 2

Oczywiście największe emocje wzbudzały konkurencje sportowe, w których trzeba było wykazać się dużą zwinnością, szybkością, starannością w wykonywaniu zadań, umiejętnością współzawodnictwa, ale też pogodzenia się z porażką, co czasami bywa trudne. Mali sportowcy rywalizowali ze sobą w takich konkurencjach jak: tor przeszkód, rzuty woreczkami do celu, wyścig z piłkami do koszykówki i slalom z krążkiem, który wymagał dużych umiejętności. Dzięki treningom, które odbywały się przed zawodami, wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili. Inni reprezentanci klas zmagali się z konkurencją umysłową. Trzeba było wykazać się wiedzą z różnych dziedzin, co było nie lada wyzwaniem. W większości drużyny wybierały pytania trudniejsze, za 5 punktów i za trafność odpowiedzi zasługują na tytuł omnibusa. Wszystko odbywało się w atmosferze dobrej zabawy i dopingu ze strony kolegów i koleżanek.

GALERIA KLAS 1 i 3

Zawodnicy wywalczyli dyplomy dla klas i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Zdzisława Ślusareńka   


redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4021264      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia