Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 Rambit2016-02-10  
Dla pierwszaków to pierwszy "Rambit", ale dla starszych drugi, trzeci... Wszystkie dzieci przygotowywały się od miesiąca. Przed samymi zawodami wykrystalizowały się drużyny sportowe i ekipy do zadań umysłowych. Konkurencje we wszystkich grupach wiekowych były takie same: toczenie dużej piłki slalomem, tor przeszkód, przenoszenie dwóch piłek do koszykówki, toczenie slalomem krążka kijem do hokeja oraz rzuty woreczkami do celu. Dzieci świetnie radziły sobie w konkurencjach sportowych. 
Rywalizacja była zacięta. Doping rozbrzmiewał w całej hali. W konkurencjach umysłowych pytania dla poszczególnych grup wiekowych były inne. Można było wybierać pytania za 3 lub 5 punktów. Zdecydowana większość decydowała się na pytania za 5 punktów i co najważniejsze, prawie zawsze uczniowie znali odpowiedzi. "Rambit" to wspaniała zabawa dla naszych uczniów i okazja do sprawdzenia swoich możliwości.

W klasach pierwszych
 I miejsce zdobyła klasa Ic

II miejsce klasa Ib
III miejsce klasa Ia

w drugich klasach
 I miejsce zajęła klasa IIa

II miejsce klasa IIb

W trzecich klasach
 I miejsce wywalczyła klasa IIIb

II miejsce klasa IIIa

Uczniom gratulujemy wyników, a organizatorom udanej imprezy!Aś_Ka    

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3612100      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia