Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 RAMOL-PARAFIANIE najlepsi w Turnieju!2017-08-15  
Tegoroczny Piłkarski Turniej Oldbojów zorganizowany w ramach PARAFIADY 2017 przez RAMOL Mochy, mógłby być zaliczony do najbardziej udanych, gdyby... nie kontuzje 2 zawodników ZNICZA Obry, odniesione mimo walki prowadzonej w świetnej sportowej atmosferze.
Dopisało omalże wszystko. I pogoda - już tradycyjnie wspaniała, i drużyny - kompletne, zorganizowane i z właściwym podejściem, i wyniki - bo wreszcie gospodarze zajęli I miejsce, no druga ekipa miała potencjał na lepsze od ostatniego!
Nie zabrakło też dramaturgii meczom, niestety nie tylko sportowej, ale i zdrowotnej. I to bardzo nas boli. Życzymy kolegom szybkiego odzyskania formy i powrotu na boiska.
Dziękuję wszystkim zawodnikom i sędziemu - Mirkowi Fajferowi oraz pani Renacie, która w trakcie Turnieju poradziła sobie ze wszystkimi zadaniami logistycznymi i jeszcze mamy pamiątkowe zdjęcia w poniższej galerii. Zapraszam do przeglądania, wspominania i analizy - także dołączonych wyników. I... do zobaczenia za rok!
pliki do pobrania:
- WYNIKI
- TABELA
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4846565      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia