Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
 RAMOL skopany!!!2012-11-28

Wprawdzie "RAMOL"  w swoim inauguracyjnym meczu z broniącym mistrzostwa "SOKOŁEM" Perkowo faworytem nie był, ale takiej klęski się nie spodziewał chyba nikt. Od samego początku, mimo całkiem nieźle ustawionej obrony, nie potrafiliśmy jednak uniknąć groźnych strzałów rywali, ani wyprowadzić skutecznej kontry. Wciąż spóźnieni, dość chaotyczni, niepewni swoich umiejętności wreszcie zostaliśmy przełamani. Jednak właśnie wtedy nastąpił najlepszy moment gry i wreszcie kilka groźnych sytuacji stworzyliśmy. Może gdyby chociaż jedna została wykorzystana, obraz gry uległby zmianie. Niestety, to żądni sukcesu, po porażce na inaugurację, znów nas skontrowali i do przerwy było 0-3!

Po przerwie było już tylko gorzej i na boisku trwały dożynki. Skończyło się totalną klęską 0-11! Miejmy nadzieję, że takie wyniki nie będą naszym znakiem firmowym, bo gramy dla przyjemności, a taka gra do niej nie należy.

W środowym meczu "OLDBOYS" Przemęt podejmował w mocheńskiej hali "HELIOSA" Bucz i niewiele mógł zdziałać z nieliczną, ale bardzo dobrze grającą drużyną, która potwierdziła swoje tegoroczne aspiracje. Szybko, składnie, twardo i mądrze taktycznie grający piłkarze "HELIOSA" wypunktowali zespół ze stolicy naszej gminy 7 - 2!