Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 RAMOL wreszcie skuteczny!2013-03-02  

Na pożegnanie futsalowego sezonu "RAMOL" zorganizował Turniej o Puchar Zimy, a do rywalizacji zaprosił znajomych z rywalizacji na trawiastej murawie, by przy okazji zmierzyć się z kolejnymi rywalami spoza Ligi Futsalu. Stąd obecność "DĘBU" Kębłowo i "BRZOZY" Solec, którzy uzupełnili stawkę złożoną (oprócz gospodarzy - "RAMOLA") z "OLDBOYS"  Przemęt i "SOKOŁA" Perkowo.

Od pierwszego meczu, w którym "SOKÓŁ" mimo dwubramkowego prowadzenia, zremisował z "OLDBOYS" 2-2, Turniej zapowiadał ciekawą rywalizację i tak się stało. W sześciu pierwszych meczach padło aż 5 remisów! Dopiero w ostatnich spotkaniach jedna z drużyn zdołała przeciągnąć fortunę na swoją stronę, ale też były to zwycięstwa minimalne. Patrz... WYNIKI 

Zanim do pierwszego starcia wybiegli piłkarze "RAMOLA" swój mecz rozegrały drużyny, które w tym roku nie uczestniczyły w ligowych zmaganiach i chyba przez to oswajanie się z halą ekip z Kębłowa i Solca w tym meczu nie padła żadna bramka. A może obawa, by, wzorem najlepszych turniejowych wzorców, przede wszystkim pierwszego meczu nie przegrać? Ten trend utrzymał się i w następnym meczu, chociaż "RAMOL" dwukrotnie prowadził, to jednak zwyciężyć w meczu z "OLDBOYS" nie zdołał.

Pierwsze zwycięstwo zanotowali piłkarze "SOKOŁA", którzy w meczu z "BRZOZĄ" lepiej zabezpieczyli własną bramkę i dogonić się tym razem nie pozwolili. Zwycięstwo 2-0 ustawiało ich w roli głównych kandydatów do zwycięstwa w Turnieju. Zwłaszcza, że rywale znów stracili punkty. Tym razem to "RAMOL" musiał gonić wynik w meczu z "DĘBEM". Szans nie brakowało, ale wyrównująca bramka padła dopiero w końcówce i wtedy jeszcze nikt się nie spodziewał, że był to najważniejszy gol gospodarzy.

Mecze stawały się coraz bardziej otwarte, a wynik zmieniał się częściej. Wprawdzie mecz "BRZOZY"  z "OLDBOYS" znów się nie rozstrzygnął, ale padło w nim aż 6 goli z czego połowa z niewiarygodnych pozycji. Piłkarze z Przemętu w swoim stylu pokazali jak się odrabia straty, kiedy się jest zdeterminowanym, ale chociaż ani razu nie przegrali, to na koncie mieli tylko 3 pkt. Tyle samo padło łupem "RAMOLA" w swoim najlepszym meczu prowadzącym w Turnieju "SOKOŁEM". Świetna gra w obronie i groźne kontry przyniosły zasłużone zwycięstwo 2-0 i otworzyło szansę na zwycięstwo w całym Turnieju.

Ochotę na to miał jednak też "DĄB" i gdyby nie kolejna ambitna pogoń przemęckich zawodników, którzy odrobili dwie z trzech bramek, tak by się stało, gdyż "RAMOL" wprawdzie swój ostatni mecz z "BRZOZĄ" wygrał, ale też tylko 3-2 więc do prześcignięcia gospodarzy wystarczyło pokonać, nie mającego już szans na zwycięstwo "SOKOŁA", najlepiej 3 bramkami, a przy wysokim wyniku tylko dwiema.

Zawodnicy z Perkowa jednak nie zwykli wychodzić na boisko i statystować i, ku zadowoleniu drżących gospodarzy, wprawdzie ulegli, ale tylko 2-3, chociaż w końcówce dwukrotnie grali w osłabieniu, po niefrasobliwych interwencjach swojego bramkarza. "DĄB" nie dał się rywalom wyprzedzić, ale nie zdołał prześcignąć 'RAMOLA", który na koniec sezonu wreszcie zdobył jakieś trofeum. W końcowym bilansie był lepszy o jedną bramkę i tym razem nie przegrał żadnego meczu. Nareszcie.

F O T O G A L E R I A

pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    

 liczba odwiedzin: 5021957      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia