Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 RAMOL zakończył...2013-01-29  

Na swój pożegnalny mecz piłkarze "RAMOLA", znów niestety mocno osłabieni, udali się do Włoszakowic, by stawić czoła miejscowemu "SOKOŁOWI", który wciąż stara sie odzyskać utracony w ubiegłym roku tytuł. A im bliżej końca, tym coraz mniej szans na powodzenie realizację planów. Remis z "HELIOSEM" nie spowodował ich utraty, ale też oddalił je chyba aż do rewanżu w ostatnim meczu LIGI.

W każdym razie piłkarze "SOKOŁA" natarli z furią i na efekty nie trzeba było długo czekać, zwłaszcza, że "RAMOL" nie podjął walki, bardziej dbając o własne kości, niż o wynik, który już po kilkunastu minutach był rozstrzygnięty na korzyść gospodarzy. Dość dodać, że "SOKÓŁ" wykonywał 1 rzut wolny!, z którego nomen omen też zdobył pięknego gola. Sam też niewiele faulował, bo i o piłkę zaciekle walczyć nie musiał. Tym bardziej dziwić może fakt, że mimo tak czystego meczu i bezpiecznego wyniku, niektórzy z piłkarzy gospodarzy zgłaszali pretensje do sędziego i rywali, raz nawet perfidnie atakując rękoma, za co należała się nie żółta, a czerwona kartka i dyskwalifikacja z rozgrywek.

Szkoda, że z tego meczu bardziej zapamiętamy ten fakt, a nie świetną, zdeterminowaną grę gospodarzy, o której wynik 14-1 (4-1) mówi wszystko. Za to przecież należą się miejscowym zasłużone gratulacje. To przecież pierwsze zwycięstwo (po 2 remisach) w LIDZE we własnej hali, w której nasze rozgrywki dopiero debiutowały.

"SOKÓŁ" ma jeszcze 3 mecze do rozegrania, ale jeśli chce tytuł odzyskać, to musi je wszystkie wygrać, także rewanż w Buczu. Nie zapominajmy jednak, że obie drużyny zagrają także z aktualnymi mistrzami z Perkowa, którzy z tytułem wcale pożegnać się nie muszą, a na pewno nie mają zamiaru.

Rozgrywki więc skończyły się tylko dla piłkarzy "RAMOLA", prowadzącą trójkę czeka pasjonująca końcówka. Jedynie "OLDBOYS" Przemęt gra już tylko dla przyjemności i co najwyżej może faworytom w planach namieszać. Nie udało im się w Buczu, ale wynik 5-3 dla "HELIOSA" mówi, że łatwo gospodarze tych punktów nie wywalczyli. Ich atutem jest jednak to, że mecze z bezpośrednimi rywalami zagrają we własnej hali.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4888818      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia